Travel Turkey İzmir 2016 Turizm Fuarında Sağlık Turizmcileri Buluşuyor!

Travel Turkey İzmir 2016 Turizm Fuarında Sağlık Turizmcileri Buluşuyor!

Travel Turkey İzmir 2016 Turizm Fuarında Sağlık Turizmcileri Buluşuyor! Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan TRAVEL TURKEY İZMİR’ Turizm Fuar ve Kongresi TÜRSAB ve IZFAŞ ortaklığıyla lO.kez 8-11 Aralık tarihleri arasında fuarizmir Gazîemır’de gerçekleşecektir. Bu yıl, fuar çerçevesinde ilk kez T.C. Sağlık Bakanlığı ve İzmir il Sağlık Müdürlüğü destekleriyle, SAĞLIK TURİZMİ ÖZEL BÖLÜMÜ […]

Travel Turkey İzmir 2016 Turizm Fuarında Sağlık Turizmcileri Buluşuyor!

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan TRAVEL TURKEY İZMİR’ Turizm Fuar ve Kongresi TÜRSAB ve IZFAŞ ortaklığıyla lO.kez 8-11 Aralık tarihleri arasında fuarizmir Gazîemır’de gerçekleşecektir. Bu yıl, fuar çerçevesinde ilk kez T.C. Sağlık Bakanlığı ve İzmir il Sağlık Müdürlüğü destekleriyle, SAĞLIK TURİZMİ ÖZEL BÖLÜMÜ oluşturulmuştur. T.C. Sağlık Bakanlığı ve THY ‘nin destekleriyle yurtdışı hedef pazarlardan gelecek sağlık turizm profesyonelleri, SAĞLIK TURİZMİ ÖZEL BÖLÜMÜNDE yer alacak sağlık kurumlan ile ortak bir çatıda görüşme fırsatı yakalayabilecekler.

Fuar geneli için toplamda 62 farklı ülkeden 200’e yakın satın almacı gelecek olup, bu grubun 100’e yakını Sağlık Turizmi Özel Bölümünde yer alan katılımcı firmalara ÖZEL fuarda ağırlanacaktır.

travel turkey izmir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebookta bizi bulun
Vücut Kitle Endeksi
  • Cinsiyet
  • Kilo (kg)
  • Boy (cm)