TRAVEL TURKEY İZMİR’ DE BU YIL İLK KEZ /SAĞLIK TURİZMİ” ÖZEL BÖLÜMÜNE BEKLERİZ!

TRAVEL TURKEY İZMİR’ DE BU YIL İLK KEZ /SAĞLIK TURİZMİ” ÖZEL BÖLÜMÜNE BEKLERİZ!

TRAVEL TURKEY İZMİR’ DE BU YIL İLK KEZ /SAĞLIK TURİZMİ” ÖZEL BÖLÜMÜ! Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi’ Türkiye Seyahat Acentalar Birliği (TÜRSAB) ve İZFAŞ ortaklığıyla lO.kez 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında fuarizmir/Gaziemir’de gerçekleşecektir. Bu yıl, fuar çerçevesinde T.C. Sağlık Bakanlığı ve İzmir İl Sağlık Müdürlüğü […]

TRAVEL TURKEY İZMİR’ DE BU YIL İLK KEZ /SAĞLIK TURİZMİ” ÖZEL BÖLÜMÜ!

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi’ Türkiye Seyahat Acentalar Birliği (TÜRSAB) ve İZFAŞ ortaklığıyla lO.kez 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında fuarizmir/Gaziemir’de gerçekleşecektir.

Bu yıl, fuar çerçevesinde T.C. Sağlık Bakanlığı ve İzmir İl Sağlık Müdürlüğü destekleriyle SAĞLIK TURİZMİ ÖZEL BÖLÜMÜ

oluşturulmuştur. Sağlık turizminin geliştirilmesine ve ülkemizin sağlık imkanlarının yurtiçi ve yurtdışı pazarlara tanıtılmasına yönelik oluşturulan özel konseptte, sağlık turizmi sektörünün önemli kurum ve profesyonellerinin bir araya gelmesi hedeflenmektedir.

Geçen yıl 31 farklı ülkeden 1008 katılımcının yer aldığı Travel Turkey İzmir fuarı, 64 farklı ülkeden 33.688 kişi tarafından

ziyaret edilmiştir. 2016 yılı içinde mevcut firmaların katılımı devam ederken, yeni firma ve yeni destinasyonlardan da artan katılım talepleri Travel Turkey İzmir’in bu yılda yeni işbirlikleri için ticari bir platform olacağını göstermektedir.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde 10. kez düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar’ında bu yıl ilk defa T.C. Sağlık Bakanlığı ve THY ‘nin destekleriyle yurtdışı hedef pazarlardan gelecek sağlık turizm profesyonelleri, SAĞLIK TURİZMİ ÖZEL BÖLÜMÜNDE yer alacak sağlık kurumlan ile ortak bir çatıda görüşme fırsatı yakalayabilecekler.

TRAVEL TURKEY İZMİR’ DE T.C.SAĞLIK BAKANLIĞI & THY İŞBİRLİĞİ !

Bu özel bölümde; Kamu Hastaneleri, Özel, Vakıf ve Üniversite Hastaneleri, Sağlık Turizmi Seyahat Acentaları, Göz Hastaneleri, Diş Sağlığı ve Estetik Merkezleri, Saç Ekim Klinik ve Merkezleri, Tüp Bebek Hastaneleri ve Merkezleri, Termal Oteller ve Tesisleri, Sigorta Şirketleri, Assistance Firmaları, Zayıflama ve Diyet Klinikleri konusunda faaliyet gösteren firmaların stand ile katılarak tanıtım yapmaları beklenmektedir.

İZMİR TİCARET ODASI DESTEĞİ İLE 9 M2 ÜCRETSİZ KATILMA İMKANI ve KOSGEB TEŞVİĞİ

Fuarımız KOSGEB ve İZMİR TİCARET ODASI (İTO) tarafından desteklenmektedir. KOSGEB, en fazla 50 m2’ye kadar m2 başına 100.-TL, İzmir Ticaret Odası ise üyelerine 9 m2 ile katılımlarda % 100 teşvik imkanı sunmaktadır.

B2B İŞBİRLİĞİ GÜNLERİNDE SAĞLIK TURİZMİ BÖLÜMÜNE ÖZEL B2B HOSTED BUYER PROGRAMI!

Her yıl olduğu gibi bu yılda Türk Hava Yolları (THY) nin desteğiyle ‘B2B Hosted Buyer Programı’ adı altında katılımcı firmalarla işbirliği yapmak için yurtdışından özellikle Arap Pazarından ( Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Libya, Fas, Cezayir, BAE, Irak, vb) ve Türki Cumhuriyetler ile Rusya’dan getirilecek olan sağlık turizmine yönelik satın almacılar fuarda ağırlanacaktır. Bu program ile, fuar katılımcılarının ONLINE RANDEVU sistemi ile yabancı satın alıcılarla fuar öncesi randevulaşarak yeni iş bağlantıları yapmalarını ve ülkenin sağlık turizmi gelirlerini artıran sözleşmelere imza atmalarını hedeflemekteyiz.

Bu önemli turizm platformunda sizleri de aramızda görmeyi diler, detaylı bilgi için sîzlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı bildiririz.

Saygılarımızla,

TÜRSAB FUARCILIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.       İZFAŞ- İZMİR FUARCILIK HİZMETLERİ KÜL. VE SAN. İŞL. A.Ş.

Esra Terzioğlu Tolgay / Fuarlar Direktörü   Muratcan Erken / Fuarlar Proje Sorumlusu

Sevinç Özkan Divrikli / Fuarlar Direktörü   Şükran S.Pınar/Fuarlar Satış ve Pazarlama Sorumlusu

0539 453 89 50 / 0539 453 89 20 / 0232 497 12 34 / 0 232 497 11 06

esra.tolgay@tursab.org.tr                                  muratcan.erken@izmirfair.com.tr

sevinc.divrikli@tursab.org.tr                              sukran.pinar@izmirfair.com.tr

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebookta bizi bulun
Vücut Kitle Endeksi
  • Cinsiyet
  • Kilo (kg)
  • Boy (cm)